Aktuality

Netradiční prohlídky radniční věže se uskuteční v rámci Adventních trhů 2017.

Netradiční adventní prohlídky radniční věže se uskuteční opět v rámci krnovských Adventních trhů, které se v letošním roce budou konat na Hlavním náměstí od neděle 3. do soboty 9. prosince. 

Výlov Petrova rybníka

se uskuteční v Krnově 8. a 9. listopadu.

Bohužel se letos neuskuteční výlov rybníka Výtažník, který se každoročně konal 28. října.

Pozvánka do Úvalna

Rozhledna Hanse Kudlicha v Úvalně je otevřena na podzim vždy o víkendu a svátcích.  V říjnu je otevírací doba od 10 do 12 a od 13 do 16 hodin.

Historický parní vlak vyjede na trať směr Osoblaha ještě dvakrát

Osoblažská úzkokolejka má hlavní turistickou sezónu za sebou. Kdo nestihl některou z pravidelných jízd historického vlaku, tak nemusí smutnit. Na svou trať z Třemešné ve Slezsku se historický vlak vydá do konce roku ještě dvakrát.

Zámek Linhartovy vás zve na prohlídky a na prosincové akce.

Prohlídky na zámku budou probíhat do konce října a to vždy o víkendech. Těšit se můžete také na každoroční prosincové akce.

Od soboty se mění otevírací doba TIC Krnov!

Od soboty 16. září bude upravena otevírací doba Turistického infrormačního centra Krnov. V sobotu je otevřeno stále do 13 hodiny, v neděli je TIC Krnov uzavřeno. V pracovní dny bude otevírací doba od 9 do 17 hodin.

Poslední prohlídky "Radniční věže" proběhnou ve středu 13. září v 10 a ve 14 hodin. Nadále zůstává možnost předem objednat skupinové prohlídky v TIC Krnov na tel. 554 614 612 nebo e-mailem : tic@mukrnov.cz.

VYPRODÁNO! - Beseda se Zbigniewem Czendlikem v Koncertní síni sv.Ducha v Krnově

Přijměte pozvání na besedu se Zbigniewem Czendlikem, který v říjnu zavítá do Krnova. Tento pohodový a zábavný kněz z Lanškrouna, se představí v rámci besedy Postel hospoda kostel. Čeká nás vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného, to vše podané s humorem jemu vlastním.
Součástí programu bude autogramiáda knihy Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, která vyšla v říjnu 2016 a za níž obdrželi cenu čtenářů v rám...ci soutěže Magnesia litera 2017.

Zámek Slezské Rudoltice zve na akce

Zámek Slezské Rudoltice přivítá 13. září jednoho z nejvýznamnějších současných českých houslistů a výraznou osobnost české hudební scény Jaroslava Svěceného. Prodej vstupenek zajišťuje Obec Slezské Rudoltice.

Další pozvánka je na přednášku Pavla Polky, předsedy České Händelovy společnosti. Přednáška se uskuteční v neděli 17. září ve 14 hodin.

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb