Muzeum praček zve k návštěvě - Vraclávek

Zajímá Vás, jak kdysi prali naši předkové? Chcete načerpat kromě trochy vědomostí také energii z okolní krásné krajiny?

Potom vezměte rodinu a přátelé a přijeďte se za námi podívat. Muzeum se nachází ve staré německé stodole, která už sama o sobě dýchá tou pravou starodávnou atmosférou. Uvnitř si na vlastní kůži můžete vše osahat i vyzkoušet. Expozice Vám nabídne několik druhů středověkých dřevěných praček, mandlů, necek, valch z různých druhů materiálu a spoustu dalších zajimavostí. Jedná se o amaterské muzeum, soukromou sbírku jednoho nadšence, který svému snu zasvětil život - mého otce. Pojďte mu pomoci realizovat jeho sen a přijeďte se podívat :-).

Kde nás tedy najdete? Naše adresa je Vraclávek 22, 79401 Krnov. Nachází se v krásné malebné vesnici, zasazené v kouzelné zahradě pod lesem, kde se můžete projít a nechat starosti z města za městem :-).

Otevírací doba je dosti svobodná. Ideální je přijet za vhodného denního světla, jelikož se osvětlení a další vybavení bude postupně dodělávat. Nemusíte mít však strach, že by to ovlivnilo přístupnost. Nejideálnější je si prohlídku domluvit předem telefonicky na čísle: 737 666 055.

Vstupné dobrovolné. Výtěžek bude použit na zvelebení muzea.

  Muzeum praček 6 Muzeum praček 3A Muzeum praček 4A


Zpět

Partneři

krnov MSK Czech tourism atic Jeseníky Slezsko Certifikát kvality služeb